طراحی وب سایت

قصد طراحی سایت دارید! و درحال جستجوی بین شرکت های طراحی سایت می باشید.حتما بین قیمت ها و نظریه های مختلف و درنهایت در تصمیم خود برای طراحی سایت و انتخاب شرکت قابل اعتماد و مطمئن سردرگم هستید.شرکت مکعب جادویی بهترین پیشنهاد را با شفاف سازی تمامی خدمات طراحی سایت،بهینه سازی سایت و از همه مهم تر قیمت و پشتیبانی ،خیال شما را از تصمیم و انتخاب شرکت مطمئن و قابل اعتماد آسوده می نماید. تیم طراحی سایت مکعب جادویی، گروهی از کارشناسان متخصص و حرفه ایی می باشند که می توانند پیچیده ترین درخواست های مشتریان را به تصویر کشیده و آن را بصورت راه حل های بسیار ساده و زیبا تعریف کنند.طراحی سایت هر شرکت،کمکی می باشد تا ورودشان را در صحنه آن کسب و کار به وضوح اعلام کنند.نتیجه خدمات طراحی سایت ما به شما،کمک فراوان به پررنگ شدن شرکت و محصولاتتان و پیشی گرفتن از رقبایتان می باشد.فرآیند طراحی سایت ما متمرکز بر موارد زیر می باشد:
 • طراحی گرافیکی کلیه زیر صفحه های اصلی سایت
 • کدنویسی صفحات سایت براساس آخرین متدهای روز
 • تحلیل و پیاده سازی بانک های اطلاعاتی
 • برنامه نویسی اختصاصی سایت براساس نیاز مشتری
 • آزمایش وب سایت و رفع باگ ها و نقایص احتمالی
 • بارگذاری نسخه آزمایشی وب سایت تا تایید مشتری
 • نصب پکیج های آماری، نصب نقشه سایت XML، نصب Robot ، گفتگوی آنلاین
 • پشتیبانی وب سایت در دوره گارانتی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

امروزه با افزایش توجه و اعتماد مردم به خریدها و تراکنش های اینترنتی و همچنین صرفه جویی در زمان که به کمک اینترنت حاصل شده است،کسب و کارهای اینترنتی نیز رونق گرفته است.یکی از کسب و کارهای اینترنتی که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است سایت های فروشگاهی  می باشد.با ظهور فروشگاه های اینترنتی موفق و معتبر و در پی آن سایت های فروشگاه هایی دیگر ، تب تند ایجاد یک سایت فروشگاهی بسیاری از افراد،بازاریان و کسب و کارهای بزرگ و کوچک را دچار خود کرده است.اما برای ایجاد یک سایت فروشگاهی چالش های بسیاری پیش روی افراد و شرکت ها قرار دارد،چالش هایی نظیر تامین کنندگان و یا هزینه های انبارداری،ارسال به موقع کالا و نحوه ارسال کالا،تضمین کیفیت کالا و “مهمترین” آن ها “طراحی سایت فروشگاهی” !
برای یک فروشگاه آنلاین،وب سایت اولین نقطه ی تماس شما با مشتریان را تشکیل می دهد. اولین نقطه ی تماسی که برای کسب و کار شما بسیار سرنوشت ساز و تعیین کننده است. هنگامی که مشتری به سایت شما مراجعه می کند،از آنجا که ممکن است شناختی از برند و شرکت شما نداشته باشد و اولین ارتباطش را با شما از طریق وب سایت فروشگاهی شما برقرار کرده باشد،وب سایت شما معیاری ( شاید تنها معیار) برای قضاوت او درباره کیفیت و اعتبار شرکت و برند شما می شود. بنابراین شما می توانید با طراحی سایت فروشگاهی با کیفیت،خدمات و محصولات خود را بهتر و مناسب تر ارائه کنید و رضایت مشتری را به نحو بهتری فراهم کنید.
کیفیت سایت فروشگاهی شما بیانگر اعتبار شما و کسب و کارتان می شود و اگر بتوانید از پس این مرحله از کار ،که نخستین مرحله نیز می باشد، به خوبی برآیید،آنگاه می توانید به چالش های دیگرتان برسید و آن ها را از پیش روی خودتان بر دارید.کیفیت سایت فروشگاهی شما و در پی آن ایجاد محتوا برای سایت و سئوسازی و بهینه سازی محتوای سایت نقش بسیار مهمی در ارتقا حس ناشی از برند شما و جایگاه برند شما در ذهن مشتریان دارد. از طرف دیگر یک وبسایت ضعیف و بی کیفیت  می تواند تمام تلاش های شما را در از پیش پا برداشتن سایر چالش ها را بر باد دهد.فراموش نکنید،اولین نقطه تماس مشتری با شما سایت شما می باشد. همانطور که در قرارهای اول خود سعی می کنیم خوش تیپ و آراسته به نظر برسیم،سعی کنید در اولین تماس با مشتری نیز آراسته به نظر برسید.طراحی سایت فروشگاهی مناسب معیارهایی دارد که این معیارها با توجه به طراحی UI و UX مناسب و استفاده از متدهای روز دنیا در طراحی سایت توسط تیم طراحی وب سایت مکعب جادویی لحاظ می گردد.تیم طراحی سایت مکعب جادویی ،با در نظر گرفتن معیارها و متدهای روز دنیا در طراحی سایت،بهینه سازی و سئوی محتوا و در نتیجه ارتقا جایگاه سایت در صفحات نتایج موتورهای جست و جو، سایتی درخور شان و منزلت نام تجاری شما برای کسب و کارتان طراحی می کند.سایتی که مخاطبان شما را به طرفداران شما تبدیل می کند.

طراحی وب سایت خبری

با توجه به گسترش تکنولوژی های تحت وب و اعتماد افراد به مطالعه اخبار و اطلاعیه های به صورت اینترنتی با توجه به این که نیازی به هزینه کردن خرید روزنامه فیزیکی را ندارند همچنین زمان برای خرید نمیگذارند، بسیاری از روزنامه های و مراکز خبری به سیسیتم های پورتال خبری روی آورده اند. راه اندازی تحریریه خبری آنلاین این امکان را به شما میدهد تا هزینه های خود را به شدت کاهش دهید، سرعت انتشار مطالب را بالا ببرید و در هر ساعت از شبانه روز بتوانید اقدام به انتشار مطلب نمایید.جهت تبلیغات سایت نیاز به تبلیغات فیزیکی پر هزینه مانند بیلبرد یا مجلات ندارید و به راحتی میتوانید از طریق موتور های جستجو گر افراد را به داخل سایت بکشانید. برای مشاهده نحوه افزایش رتبه از صفحه بهینه سازی سایت دیدن فرمایید.
مزایای داشتن یک پورتال و تحریریه خبری آنلاین نسبت یه روزنامه و مجله فیزیکی
 • تحریریه خبری آنلاین این امکان را به شما می دهد تا در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته بتوانید مطالب را انتشار دهید.
 • در پورتال خبری شما نیاط به حضور فیزیکی مقاله نویسان ندارید. پس میتوانید با هزینه ای پایین تر ایشان را در خانه استخدام نمایید
 • اطلاع رسانی در یک تحریریه خبری به سادگی و با سرعت انجام می شود
 • در صورت بروز خطا در انتشار به سرعت قابل ادیت و حذف می باشد
 • گزارش گیری ساده و سریع از کلیه اخبار ارسال شده بر اساس تاریخ و یا افرادی که خبر ارسال کرده اند.
 • قابلیت ارسال پیام درون سیستم برای مقاله نویسان
 • در این گونه سیستم ها به راحتی میتوانید دسترسی مدیران را به سیستم بدون فاش شدن اطلاعات قطع کنید
 • امنیت این سیستم ها بسیار بالا می باشد.
 • گرفتن تبلیغات اینترنتی به سرعت و بدون نیاز به داشتن بازاریاب
 • و 100 ها مزایای دیگر

طراحی وب سایت شرکتی

امروزه با گسترش کسب و کار اینترنتی و با افزایش چشمگیر حضور مخاطبان و مشتریان در فضای مجازی،نیاز به داشتن وبسایت برای شرکت ها در حال افزایش است. شرکت ها برای معرفی شرکت خود،بیشتر دیده و شناخته شدن خود،کالا و یا خدمات به وبسایت نیاز دارند. همچنین حضور و فعالیت رقبا در این عرضه می تواند ضرورت داشتن یک وبسایت درخور و مناسب برای شرکت ها را بیش از بیش آشکار کند. وبسایت شرکت برای مخاطبان و بازدیدکنندگان می تواند بیانگر کیفیت،کلاس کاری و سطح کیفی کالا یا خدمات ارائه شده توسط شرکت باشد.از این رو داشتن یک وبسایت با کیفیت و با طراحی مناسب و دارای پرستیژ،می تواند تصویری مناسب در ذهن مخاطبان از برند و شرکت شما ایجاد کند و اعتماد مشتریان و مخاطبان به برند شما را افزایش دهد.یک وب سایت خوب می تواند به کسب و کار شما اعتبار ببخشد. به همین ترتیب داشتن یک وبسایت بی کیفیت و با طراحی ضعیف،باعث تخریب وجهه شرکت و برند شما می شود و تلاش شما برای ایجاد یک تصویر مناسب از شرکت،کالا و یا خدمات ارائه شده توسط شرکت شما را بر باد می دهد.
کیفیت محتوا در طراحی سایت شرکتی
شما می توانید در طراحی سایت شرکتی با استفاده از ایجاد محتوای با کیفیت برای محصولات و خدماتتان در وب سایت تقاضا برای آن ها را افزایش دهید و این یعنی سود بیشتر.همچنین با بهینه سازی و سئوسازی محتوای سایت خود می توانید جایگاه خود در گوگل را بهبود ببخشید و این یعنی تبلیغ و دیده شدن بیشتر شما. وب سایت شرکتی همچنین می تواند پلی ارتباطی بین مشتریان و مخاطبان شما و شرکت شما باشد. آن ها می توانند از طریق وب سایت با شما ارتباط بگیرند و شما نیز می توانید با پاسخگویی و برقراری ارتباط موثر با مخاطبان اعتماد به برند و آگاهی از برند را در آن ها افزایش دهید.

 پرتال های تخصصی

تسلط كامل ما بر زبانهاي برنامه نويسي باعث شده به راحتي از ابزارهاي مختلف (PHP,ASP,ASP.Net,AJAX, SQL Server, Flash,…) در طراحي استفاده كرده و از تركيب آنها با قابليتهاي خلاقانه خود يك سیستم مدیریت محتوا مبتنی بر وب (مانند نرم فزارهای اداری) كاملا مجهز و پيشرفته با امکانات خبرنامه، فروشگاه الکترونیکی، نظرسنجی و …. را  ايجاد كنيم. پرتال های تخصصی، سیستم های مدیریت محتوایی هستند که با توجه به نوع سفارش و نیاز مشتریان عزیز برنامه نویسی می شوند و کاربرد گسترده ای بسته به نیاز تخصصی مشتری می توانند داشته باشند. این پرتال ها قابلیت ایجاد سیستم های اتوماسیون و مدیریت منابع انسانی و … را نیز بسته به سفارش می توانند داشته باشند.

 تولید محتوی وب سایت

به روز نبودن پرتال ها و وب سایت ها و خالی بودن بسیاری از صفحات آن ها امروزه برای بسیاری از افراد و مراکزی که دارای پرتال یا وب سایت هستند به یک مشکل تبدیل شده است که نه تنها به آنهادر عرصه خدمات کمک نخواهد کرد بلکه در ذهن کاربران تبلیغات منفی نیز ایجاد می نماید از طرفی به روزرسانی ارزان قیمت توسط افراد بی تجربه صورت می گیرد که مشکل را دو چندان خواهند کرد و از طرف دیگر استخدام کردن فردی متخصص این امر و حرفه ایی بسیار پر هزینه می باشد. با توجه به مشکل مطرح شده در بالا شرکت مکعب جادویی پلن های مختلفی را برای به روز رسانی و تولید محتوا تحت وب ارائه داده است که طی آن افراد و مراکز بتواند با کمترین هزینه ممکن بالاترین کیفیت خروجی را توسط افراد متخصص دریافت نمایند.
طراحی واکنشگرا
وب سایت شما در تمامی دستگاه ها اعم از کامپیوتر،تبلت و موبایل به خوبی نمایش داده خواهد شد.
طراحی گرافیکی اختصاصی
گرافیک وب سایت شما براساس سلیقه شما طراحی و برنامه نویسی خواهد شد.
بهینه سازی وب سایت
بهینه سازی وب سایت مطابق با استاندارد موتورهای جستجوگر برای کسب رتبه های اول گوگل
طراحی اپلیکیشن موبایل
با طراحی اپلیکیشن اختصاصی وب سایتتان،راحتی را در هر زمانی برای کاربرانتان به ارمغان آورید.
تماس بگیرید
برای مشاوره و سفارش تماس بگیرید
09163450215
خدمات شرکت نرم افزاری مکعب جادویی
مشاوره در زمینه انتخاب نام دامنه
طراحی سایت اختصاصی و واکنشگرا(ریسپانسیو)
ارائه خدمات بهینه سازی وب سایت(سئو)
مشاوره تبلیغات سایت و افزایش بازدید
طراحی سایت فروشگاه اینترنتی
طراحی وب سایت خبری
طراحی پورتال سازمانی
طراحی سایت آگهی تبلیغاتی
درباره شرکت مکعب جادویی

شرکت نرم افزاری مکعب جادویی
گروه نرم افزاری مکعب جادویی مجموعه ای متشکل از برنامه نویسان و طراحان در حوزه وب هستند که با داشتن دانش فنی و تجربه بالا در این حوزه شروع به فعالیت در قالب یک تیم را نموده اند و توانسته اند با کسب رضایت مشتری ها روز به روز به دامنه مشتریان راضی خود بیافزایند.

شما هم به ما بپیوندید ..

تماس با ما/ پشتیبانی


بمنظور استعلام قیمت و دریافت خدمات مشاوره و پشتیبانی،از طریق راه های ارتباطی زیر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
دفتر تهران : بلوار فردوس شرق. خیابان ابراهیمی جنوبی بن بست 19 پلاک 9 واحد 6
دفتر خوزستان: دزفول- بلوار فتح المبین ابتدای کوچه بنفشه

info@magicubesoft.com
021-44084528
09163450215

شبکه های اجتماعی


شرکت مکعب جادویی نیز مانند تمام دوست داران دنیای فناوری در شبکه های اجتماعی فعال است. ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

عضو کانال تلگرام مکعب جادویی شوید